capsletto logo

Káva dělá den

Výběrová káva od LIMO BARu obsahuje směs kávových zrn z Brazílie, Mexika a Kolumbie. Nádech čokolády a citrusů nabízí kombinaci nezaměnitelného aroma se sametově lehkou pěnou. Dokonale pražená a pečlivě vybíraná kávová zrna v sobě skrývají sílu, kterou očekáváte od pravé kávy.

Capsletto je káva plně kompatibilní s kávovary Nespresso.

INTENZIVNÍ PROŽITEK KÁVY

Abychom vytvořili chuťově harmonickou směs, zvolili jsme kávová zrna ušlechtilé odrůdy Arabica. Káva Capsletto se vyznačuje sladší, jemnější chutí s charakteristickými tóny pražení a typickými vlastnostmi kávy přirozené intenzity.
Naše Capsletto Espresso dosahuje stupně intenzity 10!

 

NEJKVALITNĚJŠÍ ZRNA ARABICA

Výjimečná Arabica pochází z výjimečných míst! Konečně jsme je objevili v Brazílii, Kolumbii a Mexiku. Nyní už jen vybíráme a kontrolujeme kvalitu jemné chuti kávových plodů. Důsledně dbáme na správný proces pěstování, přepravu a pražení výběrových zrn.

 

RYCHLÁ PŘÍPRAVA, VÍCE ČASU NA VYCHUTNÁNÍ KÁVY

Domácí káva - stejně lahodná jako v nejlepší kavárně! Největší komfort si užijete doma. Se špičkovým kávovarem a kvalitními kapslemi je už jen otázka zvyku, kdy budete servírovat kávu jako ve vaší oblíbené kavárně. Čas, který ušetříte, věnujte do svého relaxu! Váš dokonalý den dělají detaily…

 
79,90 Kč

skvělá cena

Capsletto představuje kvalitní alternativu drahým prémiovým kapslím za neporovnatelnou cenu. Šetříme váš čas i peníze.

 
Capsletto

CHYTRÉ KAPSLE

S Capsletto nakupujete chytře. Za rozumné peníze, prémiová kvalita. Přesvědčte se sami a ochutnejte.

Capsletto koupit v limo bar eshopu - nebo -
Vyhledat jiného prodejce