odeslat dotaz online

vítejte v centru nápovědy limo bar

VÝROBNÍKY SODY

VÝROBNÍKY SODY

  1. Praskla mi redukce mezi bombičkou a přístrojem. Kontaktujte naší technickou podporu na podpora@limobar.cz s typem výrobníku. Pokud vám zůstal kus redukce v přístroji, vyjměte ho následujícím postupem: Uchopte do libovolných kleští mosaznou jehlu ventilu, která prochází zbytkem redukce, stiskněte jistící kruh jako když nasazujete/vyndaváte bombičku a tahem jehlu vyjměte. Společně s jehlou vyndáte i zbytek ulomené redukce. Poté vložte jehlu zpět a prsty ji zatlačte nadoraz zpět do přístroje.
  2. Na kolik litrů limonády vydrží jedna bombička CO2? Jedna bombička vydrží v průměru na 80 litrů limonády.
  3. Mohu využívat svoje vlastní lahve? Doporučujeme využívat pouze lahve LIMO BAR s bajonetovým závitem.
  4. Přístroj dostatečně nesytí, popřípadě nereaguje na stlačení sytícího tlačítka. V balení s výrobníkem je přiložena delší zlatá tlaková jehla. Jehla se nachází v místě uchycení bombičky a po její výměně za delší by měl výrobník opět fungovat v pořádku.
  5. Jaké značky bombiček jsou kompatibilní s výrobníky LIMO BAR? Ve výrobnících LIMO BAR je možné používat kromě originální bombiček LIMO BAR také bombičky od firmy Soda Stream a Bublimo.
  6. Kde se dají opět naplnit/vyměnit bombičky ? Stačí přejít na stránku "Prodejci" a v levém dolním rohu zatrhnout "Výměna bom. CO2".
  7. Vzduch utíká kolem hrdla bombičky a nepokračuje do lahve s vodou. Ujistěte se, že máte správně vložené gumové těsnění v redukci a zda není skříplé, či jinak zdeformované.