25. listopad 2020 / Novinka

Zdravé sirupy bez cukru

Rok 2020 se pro nás stal přelomovým. Podařilo se nám urazit kus cesty směrem, jaký jsme si předsevzali a kompletně jsme změnili a rozšířili nabídku sirupů pod naší značkou Limo Bar.

A to ne obyčejnými sirupy! Nová řada sirupů značky Limo Baru je slazena místo bílého cukru výtažkem z rostliny stévie sladké. To ocení všichni, kteří chtějí pít sladké pití a zároveň co nejméně zatěžovat organismus. V sirupech samozřejmě nenajdete ani žádná přidaná umělá sladidla a chemické konzervanty.

Sirupy chutnají skvěle a mají extrémní sladivost. Vyrobíte z nich tak velké množství vynikající limonády s bublinkami nebo ještě více klasické šťávy jen ve spojení s vodou.

To ale není vše. Tyto sirupy jsou vyráběné a stáčené přímo v České republice. Záleží nám totiž nejenom na skvělém a zdravém obsahu, ale chceme podporovat náš domácí trh a místní pracovníky.

Ať už se zajímáte o zdravý životní styl, jste kojící matka, sportovec nebo vás sužuje cukrovka – pro vás všechny je ideální naše nová řada zdravých sirupů.

 

Podívejte se na aktuální nabídku zde.