30. prosinec 2018 / Novinka

LIMO BAR EDGE získal další dvě prestižní světová ocenění za design

Po loňském úspěchu v soutěži IF DESIGN AWARD potvrzuje náš výrobník domácí sody LIMO BAR EDGE svou jedinečnost a prestiž. I v letošním roce pokračuje ve sklizni úspěchů na poli světového designu. Stal se držitelem hned dvou dalších světově uznávaných ocenění.

Minimalistický design LIMO BAR EDGE pocházející z české dílny studia NOVAGUE tentokrát zaujal v rámci prestižní designové soutěže A' Design Award. Získal zde stříbrnou medaili v kategorii produktového designu - Silver A' Design Award. Samotná soutěž, zaměřená na designové firmy a odborníky, každoročně oceňuje ty nejlepší designové návrhy a produkty a je zároveň ukazatelem prvotřídní kvality. S velkým potěšením jsme si ocenění v uplynulých dnech převzali na oficiálním slavnostním galavečeru konaném v italském městě Como. LIMO BAR EDGE byl následně zařazen do knihy vítězných produktů a nyní ho čeká turné po pěti mezinárodních výstavách po celém světě.

Pro další trofej si pak LIMO BAR EDGE pojede až do amerického Los Angeles. Na mezinárodní designové soutěži International Design Award (IDA) totiž získal mezi vysokou konkurencí nejvyšší možné ocenění Gold Award v kategorii Home Interior Products. IDA oslovuje a podporuje legendární designové vizionáře. Objevuje nové talenty na poli architektury, designu, grafiky a oděvního návrhářství. Po celém světě tak soutěž upozorňuje na jedinečný ikonický design a koncept výrobků.

„Z obou ocenění máme skutečně velkou radost. Dokazují, že i tak malá země jako je Česko, se na poli světového designu neztrácí, a že dokážeme směle obstát v opravdu špičkové konkurenci. Věříme, že nejde o poslední úspěch tohoto druhu a v budoucnu budou díky neustálé inovaci naše produkty bodovat i nadále – nejen ve světových soutěžích, ale především u našich zákazníků,“ uvádí Michal Škrábal, spolumajitel a vizionář Limo Baru.

Oceněný výrobník sody LIMO BAR EDGE si mohou čeští zákazníci zakoupit v síti autorizovaných prodejců značky LIMO BAR a také na oficiálním webu www.limobar.cz

Fotoreport