české bublinky

Na začátku příběhu byla parta kamarádů, která chtěla měnit svět nápojů novými nápady a inovativními technologiemi. Dnes je tato respektovaná značka ryze česká, s českým kapitálem a světovými ambicemi. Naše produkty v sobě nesou základní esenci značky - inovace pro váš lepší život. U všech výrobků LIMO BAR klademe hlavní důraz na kvalitu, chytrou funkčnost a moderní design.

ORIENTACE NA DESIGN A TECHNOLOGIE

Značka LIMO BAR vznikla s cílem přinést trvalé inovace i do oboru, ve kterém se dosud zdály zbytečné či dokonce nemožné.

Naše výrobníky sody sbírají světová ocenění za inovační přístup a poskytují možnosti, které dělají domácí sodu chutnější, zdravější a rovněž i levnější.

iF Design Award 2015 logo

Výrobník sody LIMO BAR EDGE získal prestižní ocenění iF Design Award 2015 za produktový design.
číst více →

 

S CHUTÍ DO TOHO

LIMO BAR není jen o bublinkách, je také o chuti, kterou vám přináší naše řada sirupů s minimálním podílem ovocné složky 33 %. Víme, že podíl ovoce dodává sirupům kvalitu a pravou chuť, proto děláme při výrobě sirupů maximum pro jejich dokonalé složení.

 
Squeeze

INOVUJEME

U všech našich výrobků se klade hlavní důraz na kvalitu, chytrou funkčnost a moderní design. Nápady na nový design výrobníků nebo nové příchutě našich sirupů vznikají pořád přímo v naší společnosti.

Squeeze

Univerzální bombička LIMO BAR

Univerzální bombička LIMO BAR naplněná stlačeným plynem CO2. Bombičku možno po vyprázdnění opakovaně naplnit. Certifikát TÜV.